ONLAR  İÇİN HAYAT ÇOK GÜZEL

Stanimaka doğumlu, ünlü Bursalı moda ikonu Yaşariye Doğan, yaz tatilini Kıbrıs'ta geçirdikten sonra, yeni sezonun en son trendlerini keşfetmek için şimdilerde Paris sokaklarını arşınlamakta. Bulgaristan'ın oteller kraliçesi olarak bilinen Mestanlılı Elvan Atilla, İngiltere seyahatinden sonra, eşi Yücel beyle, kısa bir Yunanistan tatil kaçamağı da yaptı.

PAYLAŞ
ONLAR  İÇİN HAYAT ÇOK GÜZEL
Stanimaka doğumlu, ünlü Bursalı moda ikonu Yaşariye Doğan, yaz tatilini Kıbrıs’ta geçirdikten sonra, yeni sezonun en son trendlerini keşfetmek için şimdilerde Paris sokaklarını arşınlamakta. Bulgaristan’ın oteller kraliçesi olarak bilinen Mestanlılı Elvan Atilla, İngiltere seyahatinden sonra, eşi Yücel beyle, kısa bir Yunanistan tatil kaçamağı da yaptı.
Misyon Gazetesi -

ONLAR  İÇİN HAYAT ÇOK GÜZEL

Stanimaka doğumlu, ünlü Bursalı moda ikonu Yaşariye Doğan, yaz tatilini Kıbrıs’ta geçirdikten sonra, yeni sezonun en son trendlerini keşfetmek için şimdilerde Paris sokaklarını arşınlamakta.

Bulgaristan’ın oteller kraliçesi olarak bilinen Mestanlılı Elvan Atilla, İngiltere seyahatinden sonra, kısa bir Yunanistan tatil kaçamağı da yaptı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN